ניתוח סטטיסטי מיקצועי 0545871888

למי מוצע השירות

שירות  ניתוח  סטטיסטי מוצע למגוון עבודות אקדמיות: סמינריון מחקרי, תזה לתואר שני ודוקטורט.הניתוח הסטטיסטי מבוצע ע"י בעלת דוקטורט בתחום מדעי החברה עם ניסיון של שנים רבות, בקיאות בטכניקות רבות של ניתוח סטטיסטי והקפדה על רמה מקצועית גבוהה בכל סוגי העבודות האקדמיות.

מה כולל השירות

ניתוח סטטיסטי מתבסס על תוכנת SPSS והוא מותאם  לכל מחקר על פי מודל המחקר, השערות המחקר ומשתני המחקר. הסטודנט מקבל תוצר של פרק ממצאים ובו טבלאות המציגות את ממצאי המחקר וגם התייחסות מילולית המפרשת את הטבלאות והממצאים. הממצאים בנויים בהתבסס על כללי  APA בסטנדרטים הגבוהים והעדכניים ביותר. בסוף התהליך מועבר לך קובץ נתונים מעובד וכן פלטים סטטיסטיים בשירות אישי, מהיר, אמין ועם אחריות לתיקונים.

 

שירות ניתוחים סטטיסטיים בסקולרי כולל טיוב משתנים, ניתוח סטטיסטי של שאלונים כולל מהימנות, ניתוח גורמים SPSS, טרנספורמציה של משתנים, ניתוחי מתאמים, ניתוח שונות חד/דו כיוונית, משוואות ריגרסיה וניתוח שבילים לבדיקת תיווך משתנים. ניתוח סטטיסטי לסמינריון/תזה/דוקטורט, מתבצע באמצעות תוכנת  SPSS

 

 

שירות הניתוח הסטטיסטי בסקולרי מתבצע על ידי ד"ר בתחום מדעי החברה. השירות שלנו מתבסס על:

מקצועיות ניתוח סטטיסטי מבוצע על ידי ד"ר למדעי החברה בעלת ניסיון עצום בניתוחי ממצאים לעבודות סמינריון,תזה ודוקטורט.

התאמה מלאה לכללי כתיבה  טבלאות ממצאים וכתיבה לפי כללי APA

ביסוס איכותי ניתוח מקצועי ודיווח איכותי של ממצאים יובילו לדיון איכותי יותר

מאפשר לך להתרכז בכתיבת הסמינריון .

 

רוצה לקדם את הניתוח הסטטיסטי שלך ולסיים כבר בשבוע הקרוב? הרשם/י כאן:

PDF,DOC,SAV.XLXS

למה לערוך ניתוח סטטיסטי אצלנו


אתי סלע

לימור, אין עלייך !!. קיבלתי תמורה מלאה למה ששלמתי. תודה על המיקצועיות, על העמידה בזמנים והכי חשוב, 0 הערות על פרק הממצאים. הציון היה בהתאם :). ממליצה עלייך בחום!!

נוי דינור

שלום, שמי נויה דינור, סטודנטית בשנתי האחרונה בחוג לפסיכולוגיה. במהלך לימודי נעזרתי בשירותיה של לימור בעבודותיי בקורסים המתודולוגיים. לימור עשתה עבודה מקצועית מאוד, מדויקת, מעמיקה והדבר השתקף כמובן בציונים שקיבלתי : ממוצע 95 בכל העבודות. אני ממליצה בחום על עבודתה שכן קיבלתי שירות אמין, מקצועי ולא מתפשר.    


אורנה אבני

חייבת להודות לך מאוד על עבודתך המצויינת.בסימנריון נתקבל הציון 95. תודה על חלקך בעבודה זו בהצגת ניתוח הממצאים ופרק שיטת המחקר וכמובן ללווי הצמוד המקצועי והאיכותי, מלא כבוד לצרכים המשתנים והמיוחדים ככל שהיו. הציון וההערכה לעבודה זו היו בהתאם...המשיכי בעשייתך הראויה והכה נדרשת.  נתראה בתואר הבא.
לימור להלן מכתב המלצה! מגיע לך ללא ספק ![ = אני רק מבקש שזה יישאר בעילום שם

 אני רוצה להביע את הערכתי ותודתי ללימור שעזרה לי ולשותף שלי בבניית פרק הממצאים עבור שני סמינריונים. לימור מגלה הבנה ובקיאות סטטיסטית נרחבת, יודעת לבצע את העבודה בצורה מקצועית, עניינית וברורה. מחזירה עבודות מהר וכמו כן פתוחה לביקורות ומטפלת בביקורות בצורה מעוררת השראה. לפניה נתקלתי בהרבה אכזבות, לא כולם יודעים את העבודה ולפעמים נדמה שהבצע הכספי עולה לראשם של אנשים וזה על חשבון הסטודנט הזקוק לעזרה. לימור אינה כזאת, היא מתחשבת בפן האנושי ונותנת את כולה בעבודה הנתונה.  כלל המרצים התפלאו מרמת העבודות וההשקעה שניתנה בהם, בפרקי הממצאים שלימור עמלה והשקיעה זמן רב עליהם. כאחד שעוסק במתן שירות הרבה שנים אני לא רואה כמובן מאליו מתן שירות זה. תודתי והערכתי רבה מאין כמוה ואני ממליץ בחום לכל מי שמתבלט, תיקחו אותה! שילוב של מקצועיות עם אנושיות! "

 

 

צרו איתנו קשר: לימור: 054-5871888 ארז :052-4218441      scholare01@gmail.com facebook